.

Březen 2013

Palette salon colour- Intezivně červený (Recenze)

26. března 2013 v 21:35 | Christeena |  Jako z časopisu
Jistě jste si dávno všimli v drogériích nového sortimentu barev ve formě exkluzivní kolekce barviček s luxusním názvem "Palette salon colour". Tyto barvičky mě velmi zaujaly. Jednak tím, že do názvu si daly "salonní barva" (Jak však jsem se později dočetla, s barvami z kadeřnictví nemají mnoho společného, akorát tyto odstíny navrhovali salonní stylisté, či jak, takže je to normální drogérková barva). Moje volba padla na jasně červenou- jak jinak. Jelikož jsem vlasy nechala až hříšně odrůst a už jsem opravdu potřebovala nabarvit. Všechny drogérkové barvy už mám víceméně vyzkoušené, nejlépe obstála klasická palette, tak proč nevyzkoušet i tuto novinku? Zaujala mě zvláště proto, že ze vzorníku ze zadu měla, že dokáže obarvit i hnědou na celkem slušně červenou. Tak se této barvičce konečně podíváme na zoubek.
Cena: od 110 do 144 Kč
Obsah balení:
1 tuba barvícího krému
1 lahvička vyvíječe
1 balení balzámu po barvení
1 návod k použití
1 pár rukavic

Jak jste si všimli, je trochu dražší než klasická paletka. Při míchání barvy s vyvíječem byla naprosto bezproblémová manipulace, konzistence hustá akorát. Na tom se snad ani nedá co pokazit. Nevoněla, ani nijak příšerně nezapáchala. K pokožce hlavy byla příjemná, neštípala mě a ani nepálila. Nanášela jsem ji na nemyté mastné vlasy. Po umytí a následném uschnutí jsem byla celá nažhavená, co výrobek dokázal s odrosty a vymytou červenou na mých vlasech. Můj dojem? Páááni. Vlasy byly sjednocené a nádherně malinovo-jahodově červené. K nakousnutí. Úplně úžasné. Snad jen lesk jim chyběl. Ale za to nejspíš nemůže až tak barva, jako jejich kvalita. Na vlasech se samozřejmě barvení podepsalo, ale nikterak zvlášť, či výrazně. Co se týče výdrže... Od barvení uplynuly dobrý 3 tejdny, a já mám zase tu svoji vymytou červenou. Nevím, jestli je to mnou, že moje vlasy nicmoc dlouho nedrží, nebo barvičkou. Ale když porovnám pro mě zatím nejlepší barvu "klasickou červenou palette" a "palette salon colour", tak salonka chytá do lepšího odstínu, lépe se odstraňuje z kůže, taky plusy dávám za modernější a zajímavější obal, ale co se týče výdrže, tak klasická palette boduje víc. Však každopádně si taky nevede špatně. Další koupi této barvičky bych se rozhodně nebránila. Poměrcena/kvalita vyhovuje.

(Omlouvám se za kvalitu, ale lepší než nic. Však můžu vás ujistit, že barva reálně byla výraznější)
+ Krásná barva
+ Pěkný obal
+ Není agresivní
+ Vlasy úplně nezdevastuje
+ Pěkně spojí odrosty s již barvenými vlasy


- Nevydrží tak slibovaně dlouhou dobu (Ale taky se nesmyje hned)

Každý si však musí udělat obrázzek sám. Nicméně Palette je značka, co neprodává úplný šity, a dovoluji si říct, že z drogérie je ta lepší volba.