.

Únor 2013

Po těch letech naposledy....

18. února 2013 v 22:02 | Christeena |  Srdeční záležitosti

Ahoj :)
Podívejte se, už dobrýho půl roku ze mě tady na tomto blogu nic moc kloudnýho nevypadlo. Už sem psát nedokážu, nezvládám to. Nejsou věci, o které se chci dělit se světem, a když ano, tak se to nehodí, myslím, že bych kazila morálku dnešní mládeže :D. A nejen to. Nechala jsem tu obrovský kus práce, to co pro mě blog znamenal a v jistém smyslu stále znamené se nedá popsat. Pomohl mi, byla jsem na něm doslova závislá. Ale už to jde do háje. A já to vím, a asi to tak má být :). Moc vám děkuju za podporu, hlavně za tu upřímnou, za kritiku v mých příšerných začátcích, návštěvnost, dosáhla jsem víc než jsem kdy žádala a za trpělivost. Internetovému světu jsem strašně vděčná, díky němu jsem se cítila, že jsem "někdo" :D. Néé, vy přece víte jak to myslím :). Na blogu už to není co to bejvalo, ta titulka, však nejen to... vedění se mi nelíbí. Tady to už prostě nejde. V některých časech to vypadalo, že tento blog nikdy neopustím. Snila jsem o velké kariéře literární umělkyně. Dětský to sen. Vím, jak je naivní. Zas tak dobrej tento blog nebyl. Však byl prostě jen můj, jsem jenom nějaká holka. I přesto mě mrzí, že jako poslední odkaz tu zanechávám takovej neslanej nemastnej článek. Chtěla jsem tomu původně dát větší ráz. Když odejít se má prej v nejlepším. Mělo to bejt stylový a šokojící. Místo toho vidím jen stovky bezvýznamných písmenek, tvořící ještě bezváznamnější slova a věty. To víte, stárnu. Kam se podělalila moje fantazie, a zapálení pro věc? Nikdy bych nedokázala přestat blogovat. A tak jsem si založila jiný blog, kterému se věnuju už asi 3 měsíce. Ale... Už to není to co tady :). Bez básniček, bez omáčky kolem. Žádný kristybendy, jen nějaká anonymka, jako tisíce dalších v řadě. A mě se to tak líbí a vyhovuje mi to mnohem víc. Mrzí mě, že tímto loučením se zároveň loučím i s řadou originálních blogerů a zajímavých lidí. Chtěla jsem původně nechat odkaz na ten nový blog, ale... je to moc osobní, nezlobte se :).
Kdyby však měl někdo pocit, že beze mě nemůže žít, tak facebookové stránky jsou stále v provozu, můžete mi tam napsat. Ale neslibuju, že vám ten nový odkaz dám :) Tady máte i můj osobní facebook: https://www.facebook.com/kristy.bende . Kdyby třeba nějaký dotaz ke starším článkům, nebo cokoliv. Možná se sem někdy zase vrátím. Ale s tím moc nepočítejte.
A tak všichni mý úžasní známý i neznámí blogoví přátelé, přeju vám hodně úspěchů, a pokračujte v tom, co děláte. Má to smysl. Dovoluji si říct, že i já jsem se ze začátků typu "ae, nwm, vo co go, njn" , přes snahy vštěpovat vám do hlavy morální hodnoty, které byly napsány otřesným stylem, dostala na plnohodnotnější psaní s větším smyslem, které některé lidi zajímalo a dokonce jim i zvednulo náladu, či vyvolalo emoce (Doufám teda), a to pro mě znamenalo nejvíc. Dělejte a pište pro sebe, s láskou, nebojte se psát své názory. Lidé to ocení. Hlavně to musíte mít rádi, brát blog jako součást své existence. Alespoň já jsem z tohoto vždy vycházela. Když si vzpomenu, kolik práce jsem tu udělala, a teď Vás opouštím, trochu mě to mrzí. Ale je čas jít dál :)

Jen aktualizace.

8. února 2013 v 19:46 | Christeena |  Co se jinam nacpat nedalo
Čaute :) Celej týden jsem byla doma, jelikož jsem byla nemocná. Už mě z toho trochu jebe. Měla jsem jet do Tropical Island s děckama což je v Německu. Ale bohužel, to nevyšlo.. Fuck. Nicméně, tak jsem se aspoň proležela doma, zkoukla pár filmů, zapřemýšlela nad životem, né, že bych na něco přišla. Dostala jsem zakázku na dodělání oblečení, no tak fajn :D. Výzva přijata, kalhoty roztrhané. Tak doufám, že zákazník bude spokojen. Už máme vypisovat přihlášky. Pořád nevím, kam si je podám, fuck :D. V nejbližší době si už asi začnu vyřizovat občanku. To víte, nejlepší léta mládí za sebou, teď už budu jen a jen stárnout. Tragická představa. Budu študent ve velkým stylu. Nebo taky ne :D. Když už ne student, tak aspoň snad ve stylu jo. Taky jsem si obarvila hlavu šamponem- na fialovo. Když jsem ho měla na hlavě, vypadalo to jako krásné borůvková. Smyla jsem to, a mám to tmavě červeno fialový. Utěšuju se představou, že alespoň nějaké vlasy mám :D. V uších stále Lana Del Rey. Má takové vyhulené melodie. Stále se pracuje na růstu vlasů.. Á nemám z toho dobrej pocit, že by se nějak a poslední týden hnuly. Cpu se banánama a rybama, polykám vitamíny, liju na to oleje, tak doufám, že to k něčemu je. Jedu si to non stop na fb celej tejden. Yep, yep. No co dodat :) . Učeního jak nasranýho, ale né, já nejsem schopná s tím něco udělat. Pecka :3.


Hele, celkem se nudím, nevíte někdo o nějaké dobré fashion blogerce? :)) Nějak mě moda zase chytla. Nebo nějaké dobré inšpirace. Doufám, že se máte fajn. Samozřejmě, že né lépe jak já. Hahaha.
( Fór. Kdyby někdo nepochopil moji zvrácenou ironii :)) )

Desigual aneb květinová doba nikdy neodkvetla

2. února 2013 v 0:35 | Christeena |  Styl


U nás v Brně ve Vaňkovce otevřely nový obchod. Nejsem z těch, kteří by to nějak sledovali, a samým nadšením nemohli dospat otvíračky. Ale tento opravdu nelze přehlédnout. Přes výlohu září nespočet barev, které kontrastují s černými zdi a nad obchodem se hrdě pyšní jasný nápis "Desigual." Zdálky zaujme svojí neotřepalostí a neznámou exotikou, kterou nás k sobě přiláká. A když příjdete blíž, otevře se vám brána do fantazie, avšak úplně z jiného úhlu. Uvnitř můžete ochutnat jižní vítr s nezvyklým suchým nádechem, učaruje nás svoji nezvyklostí a nevídaným smyslem pro styl. Teda, v první řadě se zaleknete, to právě díky nezvyklosti onoho "Hípís (etno)" stylu. Ale potom vám nezbyde nic jiného, než obdivovat. Jelikož tomuto se říká originalita. Většina obchodů (NY, Terranova, C&A, H&M, Caliope, Zarra, Tally Weijl....) jsou na jedno brdo, jsou si často podobné, liší se pouze lehce cenou, či "elegantním" či "swag" zaměřením. Ale jinak jsou stejné. (Ne špatné.)
Je to nápaditá španělská značka, známá po celém světě svojí hravostí a neopakovatelností. Nosí v sobě dobrou náladu a šíří pozitivní učení. Zaujala mě díky tomu, že kobinuje věci, které by mě nikdy tak zvrhlým způsosem kombinovat nenapadlo, že je to až děs, kterej prostě musíte obdivovat. Takobej kabátek pořídíte za 4699,- . Avšak nemůžeme se na jejich ceny zlobit, páč tato značka se řadí mezi jedny z nejkvalitnějších a za sourozence na přehlídkách má třeba i Gucciho aj.
Myslím, že je to příjemná změna mezi těmi všemi "swag" a "glamour" obchody. Je to zase něco jiného, neokoukaného. Zvláštního. Toto si oblést mezi lidi, nevím, nevím... Každopádně jsem si říkala, že by bylo prospěšné zase informovat okolí o něčem novém :) A tak poslušně hlásím a informuju. Tato móda není pro každého, vlastněi já mám jiný vkus. I tak mě uchvátila a ráda se chodím do tohoto obchodu dívat :)