.

Září 2012

Jsem mudrc.

30. září 2012 v 0:38 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Nechám vše zmizet, nic nezbude,
ze mě nikdo piču dělat nebude.
A to si pamatujte. Z dob, kdy si do mě mohl každej vůl strčit a klamat mě jsem už vyrostla. Tak pochopitelně, pořád jsem holka, naivní, nedospělá se vzdušnými zámky. Ale rozhodně nejsem blbá, a taky nic nepředstírám. Nehraju žádný pitomý hry s nikým a nenechám, si zahrávat se sebou. Mažeš mi med kolem huby a mě už to nebaví.

Soyss intenzivní červená (Recenze)

28. září 2012 v 1:51 | Já |  Jako z časopisu
Děkuju za pochvalu mých vlasů v minulém článku, ale bohužel, musím vás zklamat. Jak jsem už tu jednou zmiňovala, tak červenou je strašně těké udržovat stále krásnou a zářivou. A právě na té fotce mám hlavu čerstvě obarvenou a ještě dodanej nádech v picmonkey. Fejková holka. Vůbec bych vám to nemusela říkat, ale jedu na férovku :). Pro všechny slečny začínající s touto krásnou barvičkou bych chtěla připravit jednu malou recenzi na barvu Syoss, protože správný výběr značky a typu barvy je důležitý. My se tu budeme bavit o pernamentní barvě Syoss intezivně červený odstín.

Cena: 100-160,-
Obsah balení:
1 tuba barvícího krému s módním tónem
1 aplikační lahvička s vyvíjecím mlékem
1 balení balzámu fixujícího barvu
1 návod k použití
1 pár rukavic

Navzdory vychvalujících reklamám, byla pro mě tato značka značným zklamáním. Při míchání barvy se ke mně linul klasicky zapáchající odér, jako v kadeřnickém salonu. Nikterak mě to neodradilo při práci. Na hlavě mi přišla barva agresivní, protože mě pálila celá pokožka na hlavě. Svědila, štípala... (Doslechla jsem se, že mým kamarádkám to Soyossky dělají taktéž). Byla jsem nadšená, že po uplynutí 30 minut působení barvy, jsem si mohla umýt vlasy. Samozřejmě vana celá červená, jak je to u domácího barvení zvykem.

Španělsko v Praze

27. září 2012 v 1:53 | Já |  Zažila jsem

Moje kamarádka a náhodně i můj stejně starý bratránek chodí do stejné třídy jednoho nejmenovaného španělského gymplu. Jejich gympl pořádal jednodenní zájezd do Prahy, s prohlídkou španělských památek či co. A bratránka s Éliškou napadlo, že by mě mohli vzít s sebou. Přišlo mi to jako úžasnej nápad, jak se nejen vyhnout škole, ale i jak být s Eliškou, se kterou se už tak málo vídáme. Nadšeně jsem souhlasila, a teď vůbec nelituju :)

Princess dream

25. září 2012 v 20:00 | Já |  Dokumenty aneb mapa života
Neochvějná víra, nekonečná trpělivost, spoustu uřvanejch odstavců, pozitivní představivost, nervení, odříkání, trocha odhodlání a vidíš kámo povedlo se...
A teď mi leží na dlani sen všech princezen.

Sonic (Scene, anime, visual kei..) hair

23. září 2012 v 23:07 | Já |  Jako z časopisu
(Video v celém článku)
Ahojte :) V prvné řadě vám jen objasním, proč na blog už nepíšu jako dřív, proč se vám už tolik nevěnuju... Nepíšu, protože se mám příliš fajn na to, abych psala, jak se mám špatně. Nemám čas. Ráno vstanu, škola, potom ven a když se vrátím, nemám energii, není žádný nápad, dokonce ani náladu. Jediná činost ve psaní je na fb. Nemám čas ani na čtení knížky, na kterou se tak těším, natož napsat vlastní odstavce. A kdyby vás přece jen zajímalo, jak se mám, tak můžu odpovědět, že jen tak všelijak. Za posledních 14 dní co jsem tu nepsala jsem prostřídala spoustu nálad. Byli jsme pít u kámošky, byla jsem v Německu, venku s růzejma lidma, zase jsme začali hrát fotbal, psala jsem text a i když není nejlepší, já jsem s ním byla spokojená, slezina s dospělákama, Renča spala u nás, vymáčkla jsem se, a chvíli se zdálo, že to doopravdy má smysl... Nové zkušenosti, nové úvahy, nové zážitky... Vážně se toho stalo hodně.

Pozitivní článek

11. září 2012 v 20:58 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Přestat předstírat,
přestat chtít,
přestat umírat,
Začít žít.

Vánoce v létě

10. září 2012 v 23:02 | Já |  Hodně přemýšlím
Nebudu lhát, nemám se fajn, ani oukej. Vlastně, ani extra špatně. A to je celkem na nic, protože se mám nijak. A dost v piči, protože se nedokážu normálně bavit, říkat ty svoje kecy, vtipkovat, být ironická, prostě uvolněná... Úplně vymatlaná, to teď sedí. A asi to tak bude ještě hodně dlouho, jsem už taková. Jako by se mi v poslední době nic nedařilo, na vše co šáhnu se zboří... Nezvládám normálně komunikovat, a už vůbec ne s osobama se kterejma bych chtěla. Dyť to je jedno, co na tom záleží...
Stojím na osamnělém hřišti, kde už si dávno děti nehrají, studenej a zákeřnej vítr mi připomíná, kdo je tady pánem, ať už byly moje úmysl přijít sem jakkékoliv, vím, že tady moje cesta končí aby další mohla začít. (1.2.2012)

Ale kdepak, nejsem hloupá, všechno mi došlo, teda aspoň v hlavě. Jen jsem... Holka. Vážně, lidi nekecám. A připadá mi, že si toho spooooustu lidí nevšimlo. Rozmrdanej celej svět, zkrz na zkrz. Holky, co vypadaj jak děvky a přitom nikdo nechápe, že chtějí jen to co všichni ostatní. Učitelé s nenávistí v propisce píšící poznámky. Naivní zamilovaný holčičky. Platonicky zlomená srdce, ale stejně bolí. Zežloutlé zuby dehtem. Nečekám na prince na bílém koni, mě by stačil i s černým. Prázdná skříň plná oblečení. Suchý slzy, nepříjemné štěstí a veřejná samota. Písničky co nemaj smysl. Kamarádi útěcha. Křen bez kterýho to ale nejde. Upřímná, ve všem co dělá. Dokazování. A nekonečně šťastná deprese.

Otravná kedlubna

7. září 2012 v 17:39 | Já |  Vlastní tvorba
Tákže. Já na blog zdaleka neseru. Akorát, že... včera jsem si rozepsala článek, jenden z nejpropracovanějších, co jsem kdy napsala. A zřejmě byl tak moc dobrej, že mi spadl server, či co. A milej článek dlouhej jak prase se smazal :). Kiki se strašně nasrala, a na blog se už ani nepodívala. Toť vše k rozboru. Tak, jinak se tímto chci rozloučit, odjíždím do Německa, do Europa parku, přes celej víkend. Jedu s kámoškou a chci si to užít! Tak si to tu užijte taktéž :) Mobil připavený, plný hudby, a filmů. Já ještě nejsem zdaleka nai nabalená, a to odjíždím za hoďku :D.

Jak upozornit na oči

6. září 2012 v 21:08 | Já |  Jako z časopisu
Kromě super postavy, vlasů a kdo ví čeho zkuz světu říct, že máš taky oči. Jedna věc je, mít linky od obočí po bradu, a druhá je rozhodně méně násilná a přesto efektní. Pokud patříš k těm typům, kteří musí oči přímo kulit, aby si jich někdo všiml, tak čti dál. Mimochodem, stejné "triky" používám i já, a je to teda rozhodně lepší :). Oukej, je fakt, že záleží na tvém typu obličeje. Někdo je má hezké od přírody, a ne asi každému pomůže typ zmíněný níže, ale tak proč to nezkusit :)

Pochopila jsem :)

4. září 2012 v 22:23 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Pochopila jsem.
Řekla si holka a šla s každým co si o ni řekl.
Neberte mě vážně. Nebaví mě vám to pořád připomínat.