.

Nemusíš to číst, vlastně.. nečti to

30. srpna 2012 v 2:35 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Znám ten důvod,
vím ten klíč,
jen tak na úvod,
bude to kýč.


Mám tu spoustu článků, tvořené přímo k přemýšlení, ke čtení, ke komentování. Ale tento to není. Dost by mě potěšilo, kdybyste ho přeskočili, a spíš si přečetli něco jiného. Stejně tu na tebe čeká jen pár litujících keců, zkažená nálada a vůbec :D .. Radši tuto stránku opusť.
Připadám si, jako by se mi někdo podíval přímo do jádra. Přes masku pipky, přes stydlivost, po smích, debílka, až do duše. Řekl si, nic moc teda. Zahodil mě a šel dál. A já mám potřebu dokazovat, že se zmýlil, že jsem fajn, zařvat si, že jsem super, ať se vrátí, že za to stojím, a jak moc někoho potřebuju. Ale co když... co když je to tak, že už prostě nemám co nabídnout, žádný překvápko, žádná záhadná slupka tajemství. Ne.. nejsem tajemná :D Ale upřímná. Holka se srdcem na dlani. Tak si každej do něj kopněte, mě to nevadí :D. Krásná sebelítost :D. Vím, že to tak není, ale ještě neznamená, že to tak necítím :). Nechci si hrát, na něco co nejsem, stejně se moc přetvařovat neumím :)

Můj rypák nikdy nebude vyset na bilboadru, nehty mi nebudou končit u kolen, vlasy nejspíš už nikdy nebudou dlouhé a zdravé, nebudu miss bikiny a ten kdo na mě čumí z profilu se asi vždycky bude zabývat mým srandovním nosem :D. Ne, nepřerušujte to, já to potřebuju říct světu, od toho je blog. Nenutím tě to číst. Vlastně ani charakter není oslnivý. Když mám blbou náladu, jsem na zabití. Jako třeba teď :D.

A je to jen proto, že se neumím vyjádřit. Zamrzlí. Nejde to jinak. Proč se tím zabývat. Dokážu bejt jen hnusná. Možná oprávněně, možná ne. Co na tom záleží. Jsem jen nějaká mařena, jako ty. Normální. Lidská bytost. Slečna.
Neumím dělat zázraky, zpívám do kartáče, říkám kraviny, ztrapňuju nejen sebe, ale i ostatní, mám ráda rap, film Lol, Stmívání... Obyčejná. A taky teď dost kecám z cesty :D. Kiki, di spát, moreno...

A jakej to má smysl, když každej můj blog zná, mluvit v hádánkách. Nelze rozluštit. Tyto kecy mají význam jen pro mě. Potřebuju pauzu. Nene.. já psát klidně budu, ale asi jinam.. To vy potřebujete pauzu od tohoto pesimistickho pohledu na svět:)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama