.

Srpen 2012

Ja som Sonic X, ja-ja-ja som Sonic X Yeah

30. srpna 2012 v 23:28 | Já |  Styl
(Ne, nemám takovou tlamku, jen jsem mluvila ;) )

Už jste slyšeli o Visual Kei? Styl pochází, no jak jinak z Japonska. Přidadá mi to jako druh Gothic Lolity, a svým způsobem je. Myslím, že tak do deseti let stejně jako emo, nebo scene lolita hne světem. No, nic pro mě :D, já radši pohodlí. Ale zabouchla jsem se do jejich vlasů (vidíš hore). Byl to můj první pokus, spotřebovala jsem strašně moc laku a gelu. Ale už vím, co jsem udělala špatně, příště se mi to určitě povede líp :D. Však nikdo nevzal linky do ruky a neudělal si cat eyes na počkání. Chce to cvik :). Dělala jsem to podle této slečny, a plánuju vám sem udělat tutorial. Ale znáš ty mojde sliby, pak nebude čas a stejně tu nic nebude :D. Jinak tento účes nosí i Naomi (Spoluadminka scene-core a je v kapele DX). Jinak k tomuto stylu patří tvrdej hudební styl. To asi nezkousnu, Jako jo.. mám ráda určitý rockový písničky, kapely atd. Ale rap, nebo dance mi je daleko milejší :)

Jaj :D

30. srpna 2012 v 13:33 | Já |  Moje kultura
Chceš se zasmát? :D Pust si toto- http://www.libise.eu/2012/08/prekvapeni-na-webce-d/ . Dlouho jsem se nenasmála tak fajn :D

Nemusíš to číst, vlastně.. nečti to

30. srpna 2012 v 2:35 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Znám ten důvod,
vím ten klíč,
jen tak na úvod,
bude to kýč.Kostičky.

28. srpna 2012 v 2:48 | Já |  Dokumenty aneb mapa života
"Zlepšilo se to, když jsem potkala Emmetta, ale vždycky budeme takoví zamrzlí."
(Zatmění, S. Meyerová)

Štíhlejší nohy snadno a rychle

27. srpna 2012 v 0:48 | Já |  Jako z časopisu

Pokud seš líná jako já hubnout, a když už hubneš, tak máš stejně nohy a stehna jak zadnici od koňa, zachovej klid. Podívej se pravdě do očí. Existuje něco jako optickej klam, a tím se dá opticky změnšit fakt skoro všechno. Fakt, čistá pravda.
Takže, zaměřím se hlavě na legíny. Jsou skladné, elastické, levné, a dá se s nimi dobře pracovat. Když je šikovně prostříháš, dosáhneš opticky štíhlejších nohou. Všimni si na fotce hore, průstřihová linie přitahuje na sebe pozornost, zbytek zaniká v pozadí. Nejen, že to vypadá štíhleji, ale přesně takové legíny jsou v kurzu, hodí se pro tvrdší styl, ale jak chceš.
Potřebuješ:
Legíny (řekla bych, že černé budou nejlepší)
Ostré nůžky
Křídu

Seznamy pohody

26. srpna 2012 v 1:07 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Když na tebe padne depka a stres,
potěší pěkná SMS,
Když si myslíš, že tě nikdo nemá rád,
pomůže jen dobrej kamarád,
Když už hledáš jen samotu a líh,
ser na to, od čeho je smích?

Tak já jsem bručoun jo? :D Né, já jsem jen realista. A i když nemám potřebu se před nikým ospravedlňovat a nic nikomu dokazovat... Stejně vám ukážu, jak umým být pozitivně naladěná :D.

I write cause nobody listens (Not true!!!)

25. srpna 2012 v 0:35 | Já
Prostě zápis.

Dneska fajn den :)). Tákže, musím se tu pochlubit. S kámoškou jsme byly na focení. Zní to přehnaně :D. Ne, prostě jedna holka co známe se učí na fotografku, tak jsme ji poprosily, a šly jsme fotit. Obě se bojíme, jak ty fotky dopadnou. Zatím jsem viděla 3, a jako.. No :D Fotky dobrý, hezky provedený, barevný, jediný co mě na nich deprimuje jsem já :D. Měla jsem menší problém s mícháním stylů. Ve skutečnosti se mi to strašně líbí, ale na fotce vypadám o 40 kilo těžší :D, a ta košile je modrá a né růžová ! :D A vlasy se mi nepovedly, grrrrrrrrr. A kámoška jak rozená modelka :DD Ale myslím pozitivně, nádech výdech, a doufám, že alespoň ne nějakých fotkách se budu líbit sama sobě, uklidňuje mě, že jich je vlastně celkem dost :)) (Protože jsem si slíbila, že nebudu vzhled moc hrotit) Dám vám je sem až budu mít všechny, ať to semka nedávám po jednom.
Potom s kámoškou venku, sme se dlouho zase neviděly, mi zase odjela do itálie (Aspoň někdo se má :D). Na večer jsme šly s Éliškou ven. Teda povím vám, ta holka mi dokáže zvednou náladu. Když ji vidím, tak už se musím smát, je úžasná. To byste ji museli znát prostě. Neviděly jsme se celé věky. A doma nicmoc. Jak obvyklé :))

Nový článek

24. srpna 2012 v 1:10 | Já
Chěla bych mít černý křídla,
aby každý viděl, že i špatnej člověk, může vzlétnout.

V hlavě mám úplný prázdno. A když říkám úplný, tak tím myslím sakra úplný. Nenapadá nic, čím bych teď mohla oslnit, ani čím zaujmout, a ani jak potěšit... no stejně, ono těšení asi není moje parketa :D.

Střepy

22. srpna 2012 v 0:29 | Já |  Hodně přemýšlím
A sorry lidi, že už neperlím jako dřív,
a fakt sorry, že tu zacláním,
A sorry, že si dovoluju bejt sprostá,
sorry, že to občas beru dost zvostra...
(Zápisek v několika střepech)