.

Červenec 2012

Любовь сука (Ljubov suka)

30. července 2012 v 23:17 | Já |  Dokumenty aneb mapa života
Říkejte si co chcete, že tomu nerozumím, že jsem malá naivní holka, a tak dál. Jo máte pravdu. A teď si to pusťte.
Tak jsem se dočkala někoho, kdo by se mnou dobrovolně šel na brusle. Nakonec se ozval kámoš, moc často se nevídáme, ale když už, tak to stojí za to :). Tak jsem byla ráda. Jenže, né každý je zvyklý jezdit ty moje kilometry, takže na můj vkus jsme se až zas tak moc neprojeli. Alespoň pokecali, zase po dlouhé době.

Dneska jsem měla na oběd sekanou

29. července 2012 v 21:50 | Já |  Vlastní tvorba
A byla celkem dobrá. Týjo, celkem na piču den. Tak to jsou všechny, když tu není jedna osoba. Ale dneska extra. Jeden by řekl, že mě to třeba pustí, když jsou ty prázdniny. A ono nic. Pěkně doma, a pak na brusle. Najezdila jsem toho celkem dost asi 16 km, a zítra repete s kámošem, konečně nebudu muset jet sama! Jsem nějaká unavená, podrážděná, a není tu nikdo kdo by se mnou šel ven. Joo, jen si všichni užívejte léto u moře, na brigádě, chlastačkách a táborech. Závist. Nebylo by to tak strašný, kdyby se tu něco dělo. Tady ale chcípl pes.
A jinak, všechny co jste se mě ptaly na ten kurz, tak nevím, jestli to máte u vác v kraji. Ale já jsem na něj chodila v Brně. A webovky jsou tyto- http://cenap.cz/
Jinak, co bych to byla za blogerku, kdybych nepřidala kromě písmen i něco z vlastní tvorby. Jsem si dneska ještě malovala. A tak vám to sem pěkně nacpu.


PD 15 - Cuz it feels so empty without me!

28. července 2012 v 1:52 | Já |  Dokumenty aneb mapa života
Nechápu, celej den jsem ve styku s lidma, z toho tu hubu nezavřu (Hej, tohle je jen obrazně!) a nejvíc mě vždycky dostane, když příjdu domů a začnu si povídat sama se sebou :D A když už si já sama nestačím, jdu psát na blog. Jsem magor. Ale já mluvím prostě jakokdyby tu vážně někdo byl. Jako malý dítě, když si hraje :D. Tak toto je konec.
Takže, dneska kurz skončil, a jsem z toho celkem smutná :/. Protože to bylo úžasný. Nové kamarádky, zážitky, vědomosti. Hned bych se tam vrátila. Ty co ten kurz vedly se k nám chovaly tak hezky :), ta nálada tam... Jak jsme se dneska loučily, to bylo tak smutný. Kurnik, takhle jsem se už dlouho s nikým neloučila. Taky protože nikam takto nechodím. A bylo vážně super vypadnout z domu někam, kde mě to bavilo.

Lipo- Šílená

27. července 2012 v 0:53 | Já |  Zaujalo mě
Tákže. V obchodech mají úžasné výprodeje! Fakt super. Jedinej problem je, že si nikdy nic nevyberu. Ale doporučuju zajít si do města :). Jinak, snažím se o rozhovor se S-korem, mám ho slíbenej, ale furt nic. A začínám pochybovat. Je to škoda, protože on je fakt zajímavej člověk. Možná, že jsem na něj moc pod úrovní, abych s ním byla hodna dělat rozhovor. Možná jsem pro něj jen ubohá náctiletá fanynka. Tak ať. Chystám těch rozhovorů víc, jestli se zadaří. Rap je úžasnej, ty český texty... Fadrc, Madafaka, Reppy, Desire, Sharkass, Gamba, Ecclip, Markooz, Cazzy, Deno, Abde, Letty, Lipo a mohla bych pokračovat. Posloucháte je? Ale určitě alespoň jeden track s nima musíte mít spojenej. Fadrc- Záchvat nostalgie. To přece znáte všichni. Abde, Deno, Šarlota Frantiková- Do rána. Nová pecka! A kdo by si nepamatoval legandární Malou prodavačku zápalek? Jayk3m. Sice moc nefandím Tafrobovi, Rytmusovi, Ego a jiným extra známým. Ale ti co jsem zmínila jsou mi fakt sympatičtí, nebo alespoň jejich tracky znám a poslouchám. Mám je prostě radši. Nemusím mít českýho Eminema, mnohem radši mám tady ty naše. Nevím, jak jsou na tom s kvalitou, to já nesoudím. Mě zajímá hlavně to, že se mi to líbí.
Ale dost těchto kecům. Jen jsem vám chtěla říct, že Lipo mě oslovil písničkou Šílená, a že vám ju sem musím hodit. Poslouchám celej večer. Yanna má nádhernej hlas!

Styďte se hovada!

26. července 2012 v 0:48 | Já |  Skládám rýmy
Nevím, kde se stala vada,
že kluci jsou už jen hovada,
a z vesmíru je to fakt zrada,
že holkám nestačí vlastní obrana...


Krásní Mrtví (recenze)

25. července 2012 v 0:08 | Já |  Zaujalo mě

Krásní mrtví- Jonas

Eden Maguire
"Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím."

Jejich největším propagatelem je web krasna.cz. I navzdory špatným rozšířeným recezím po celém internetu jsem se to
rozhodla risknout a přečíst si ji.

PD 13

23. července 2012 v 0:08 | Já |  Dokumenty aneb mapa života
Dříve tvoji kamarádi,
tě dneska ani nepozdraví,
copak snad už zapomněli?
Fakt kurvy vyjebaný.
Bývaly časy, dokonalé časy. Nebylo to za mojí babičky, ani když jsem byla malá. Bylo to na jaře. Pamatujete? Naše velká crew, která už není. Od té doby se cítím sama, bez místa kam jít a blábláblá. To už jsem říkala. Ale zjistila jsem jednu věc, že pravých kamarádů mám vlastně pořád stejně. Ti, se kterýma jsem se bavila vždycky, už několit let, mi zůstali. A pochopila jsem, že pravý nejsou všichni. Dřív jsem to nechápala.

Jen další šitka

22. července 2012 v 0:57 | Já |  Skládám rýmy
Ty si seš někde v prdeli,
a myslíš si, že mě to nebolí,
serou mě moje kecy zoufalý,
vždyť je to jedno, to přece nevadí...

PD 12- My room

21. července 2012 v 1:25 | Já |  Dokumenty aneb mapa života
Vstávala jsem ve 2. Po včerejšku jsem neměla chuť vyrazit na moje starý oblíbený místo. Ale jelikož je to místo, kde se všichni schází, místo, kde vím, že někdo bude, tak jsem se tomu stejně nevyhnula. Bylo to dobrý, ale hned jsem jela za Tomem (bratrancem), do nového bytu. Moc hezkej byt :). A nakonec jsem byla venku s Jančou, pokecat a tak. Takže nakonec celkem dobře zabitej den. Ale večer jak mě kámoš vytočil na fb, to ani nejde říct. !
A jinak, zase mě zachvátila touha po novém pokojíčku. Samozřejmě, že mě ta touha musela zachvátit o půlnoci, áno, ihned jsem začala lepit plakáty, zjistila jsem, že doma už žádný nemám, vyvěšovat disco koule a světe div se, dokonce i uklízet!
Můj pokojíček není hezký, ani udržovaný. Upřímně, moc se mi nelíbí :D. Ale je tu pár malinkých částí, které se mi líbí a mám je ráda. A tak se s vámi o ně podělím :)
Stejnou touhu jsem měla přesně před rokem. Slíbila jsem si, že do roka budu mít svůj vysněný pokojíček. Nemám. Udělala jsem si dokonce i vlastní miniaturu.

Našla jsem ho nedávno ve skříni :D. Tento pokojíček by se mi líbil i teď, když si ho představíte v reálném světě, je fakt pěknej :). Ty 2 vlnovky od stropu mají znázorňovat zrcadla :D, a ta bílá koule takovej ten pytel na sezení. Ale to bude vždycky jenom sen.

A teď vám ukážu, co mám na svém pokojíčku ráda.
Dneska v noci jsem si udělala novou zeď :D, a ta se mi fakt líbí. Pak mám ještě strašně ráda polštářek s britskou vlajkou.
Ještě si nad postel dám světýlka.


Pastelky

20. července 2012 v 0:17 | Já |  Vlastní tvorba
Všechno je tak stejně prázdný,
všude je to tak hrozně nudný,
kurvy, děcka bez cíle,
všude jen beton a sídliště.
Chci víc, než můžeš mi dát,
zavřít oči a vrátit čas.
Chci ti smět říkat zlato,
ale vážně asi nic, tak ruku na to...
PD 11
Extra špatnej den. Venku, tam kde jsem to kdysi milovala, kde byla moje druhá rodina, tam kde dneskou jsou lidi, se kterejma si nerozumím. Přesně tam jsem šla. A jen jsem si to potvrdila. Měla jsem pocit, že už tam nepatřím, že jsem tam jen jako vtěrka. Ti poslední, co to drželi se mnou pohromadě, jsou pryč. Navečer jsem šla ven s Luckou. Ale stejně jsem se dneska cítila sama. Odjeli mi moji nejlepší kamarádi, a já jsem zjistila, že mít Bohunice pro sebe není tak super. Jak to tak vidím, nejspíš po zbytek prázdnin radši sedět celý dny u PC. Jakobych neměla kam jít.
Zkoušela jsem zase malovat. No jooo, není to můj obor, ale je to skvělá relaxace. V učích hardcore, jediná touha zapomenout. A stejně vám to sem dám.