.

Duben 2012

Celeste- Nobody Knows

30. dubna 2012 v 0:00 | Já |  Zaujalo mě
Těžko se najde písnička, která je fakt pěkná. A těžko se najde písnička, která je fakt pěkná a má nějakej dobrej text, co dává nějaký smysl a není to jen pouhá smršť nesmyslných slov, jen aby to znělo dobře. Ale ještě těžší je, najít krásnou písničku, s dobrým textem a ještě aby vám seděla k náladě. To je umění. A to se mi povedlo. Tak vám se o ni teda podělím no. A ten tet si fakt přečtěte ;)


Díky Vám jsem dokonalá

29. dubna 2012 v 1:14 | Já |  Skládám rýmy
V tento okamžik, v tento moment,
se usmívám jako dement,
Cítím se fak čarovně,
že tu píšu o hovně.


Zrzečka Fox

24. dubna 2012 v 20:48 | Já |  Styl
Jednou jsem se zmínila, že mi děcka začali říkat Fox, jako tomu ptákovi z HP. Nejdřím jsem si myslela, že je to jen taková přechodná přezdívka, a že se to moc dlouho neudrží. Ale zatím se to celkem chytá, a mě se to celkem líbí :). Nejdřív jsem měla totiž červenou hlavu, tak proto. A v poslední době zase přebarvuju a zesvětluju na blond. Éhm.. Noo, vzhledem k tomu, že tam mám asi 6-7 červených šamponů, tak se mi vlasy ne a ne odbarvit. Nicméně, s kámoškou jsme si dělaly nový vlasy 9% peroxidem, ale místo blonďaté mi chytla oranžová. Nejdřív křiklavější a postupem času, je ze mě zrzečka. Ale po blond jsem toužit nepřestala. Rozhodla jsem se, že si udělám blonďatej melír, protože úplná blond by mi asi fakt nesedla, takže tak :) A melír by mi vlasy prosvětlil, ale pořád by to nebylo tolik drasitcké a umělé. Stejně by mě nejvíc slušela černá :D ... Co si o tom myslíte vy? Nebo to mám risknout na úplnou blond?

Jak jsem byla trsat

21. dubna 2012 v 23:54 | Já |  Zažila jsem
Divnej pocit když....
Vědomě a přesto neúmyslně odháníte lidi, který vás mají možná rádi...
Když zjistíte, že někdo ve vašem kruhu kamarádů je homosexuální...
Když se bojíte o rodiče, ale stejně jim to neřeknete, abyste jim mohli dokázat, že stejně tak se nemusí bát oni o vás...
Když se jdete v noci bavit, a není tam ani kapka alkoholu, a stejně si to užijete.
Když vypadáte celekm sympaticky, než otevřete pusu...
Když vám na záchodě nesvítí světlo, a vy tam musíte chodit s baterkou.. :D

Hokej, jak ho vidím já

18. dubna 2012 v 20:08 | Já |  Dokumenty aneb mapa života
Kdyby letos v utkání o mistrovství ČR nekandidovala Kometa, neboť je to tým našeho města Brna, nevšimla bych si, že nějakej hokej existuje. Je to pro celé Brno, a nejen Brno velká událost. Tak velká událost, že na Svoboďáku jsou dvě obrovské plazmovky otevřené věřejnosti, aby i ti fanouišci (A že jich je strašně moc!), kteří se nedostali na živý zápas do arény, si mohli vychutnávat tradiční hokejovou fanouvškovskou náladu. A na tom Svoboďáku, ačkoliv hokej nesleduju, jsem rozhodně nesměla chybět.

Čtrnáctiny

15. dubna 2012 v 22:35 | Já |  Dokumenty aneb mapa života

Se čtrnáctinama tady straším už asi měsíc, já vím :D. Letos jsem se na svůj věk fakt těšila. Jelikož minulý rok jsem začala takovou tradici si zapisovat co jsem dělala na narozeniny, tak to udělám i tento rok. Páč já tradice nerada porušuju. Ale problémem je, že totálně nemám na blog čas. Noo, tak apsoň sice bez fotek, tak ve zkratce.

Asi mám bráchu Pinokia

11. dubna 2012 v 22:33 | Já |  Hodně přemýšlím
Doufám, že má mamka tvrdý spánek. Už zase dělám něco, co bych neměla. Za dveřmi potají, s noťasem ležím v posteli. Mám na něj přísnej zákaz, zasloužím si to, a já to vím. Málokdy se cítím špatně kvůli lžím. A že já umím lhát. Tedy jak komu. První velkou lež jsem zkusila ve dvanácti letech. Fungovalo to. Od té doby mi to funguje skoro pořád. Skoro. Tak 80% úspěšnost. Ale teď se mi to vymklo z rukou, a mamka zjistila, že jsem šla fandit na Svoboďák Kometě. Měla jsem to přísně zakázaný, a tak všechno... No prostě, fakt se o mě bojí, je na mě sama... Cítím se teď fakt mizerně. Když si pomyslím, jak je ze mě zklamaná tady za to, co by asi udělala, kdyby o mě zjistila úplné pravdivé všechno?

Cascada ready or not

9. dubna 2012 v 20:36 | Já |  Zaujalo mě
Kdo by neznal Cascadu? No, je fakt, že už to není takový terno jako kdysi s Everytime we tuch a už taktéž není nejmladší, ale pravdou zůstává, že ji to pořád dobře jede. S jejími songy se roztančí nejedna díza, a taky vám skvěle zvednou náladu. Zase jsem oprášila její starý album a potom jsem narazila na její novější song. A ten teď poslouchám asi 2 dny v kuse, protože je neuvěřitleně chytlavej a hlavně veselej! Sice si to asi nikdo nepustí, ale i tak se o nej podělím :)