.

Listopad 2010

Tak děcka, dem si poplakat :(

21. listopadu 2010 v 19:39 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Jak už to tak holky mají, tak i já nejsem výjimkou. Chce se mi plakat. Fajn možná ať sem cíta nb ne, prostě mám chuť a nebudu to v sobě zadržovat. Mám důvod, jenze ten důvod je tak nicotný že ho nebudu ani psát :(
dobry vs spatny

Pozor!!!

21. listopadu 2010 v 13:07 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Tento blog se přesouvá SEM
Je to kvůli mému novému cíli, kterému jsem se rozhodla udělat blog zvlášť. Je odost lepší než tento. tento neruším z důvodu, že tu mám napsaný některé články o které nechci přijít a jsou spíš kvůli mým přátelům.

Písnička s kámoškou

16. listopadu 2010 v 22:14 | Já |  Skládám rýmy
1.Dneska se mi nechce smát,
dneska se chci vztekat.
Vztekám se a nakoho asi?
Jen na mě, a tečou mi slzy.

2. To nám to ale začíná,
nebude to nádhera,
toto je to o nešťastný lásce
aji o mý kamarádce.

R.: Kdo se má na tebe dívat?
když tě můj kluk chce líbat?
Toto je přeci nevěra,
a nevěra to se přece nedělá!
No a co ti je do toho?
Nemůžu za to jak to dopadlo!
Stejně by to mezi váma skončilo brzy!
Jenže tebe to vůbec nemrzí!
To si říkáš kamarádka?
Ukradlas mi mýho kluka!

1. Jo jen kdyby věděla,
jak daleko má od anděla,
Nevěřím na co koukám
On má jinýho kluka!!!

2.Už skoro nemám depresi,
jen mě trošku mrzí,
ta hloupá hádka,
syčí mi v hlavě jako pára.

(ted nákej klavír a do toho slova jakoze pres mobil)

Ahoj jak se máš?
Já vím asi mě teď proklínáš...
Myslíš že mi to za to stojí?
Promin za to jak tě to bolí.
Jo, ok , není to lehké,
Jo já vím nebylo to pěkné,
Nedovolím abysme se takhle dál trapně hádaly!
To snad ty rány zahojí...
Nechi se dál ponižovat,
a jinak si ubližovat
A ani si dál závidět,
a nevzájem se nenávidět!

(velké obětí a klavír dohrává :D)
my 2

Jsem krááásnááá

14. listopadu 2010 v 20:11 | Já |  Hodně přemýšlím
Takze... dnes vecer coz se ták často nestává.. si připadám opravdu hezká. Ani nw mproč.. proste si to sem píšu. Obyčejně se nemám ráda. Nenávidím svuj tvar očí, velký noc a vysoké čelo... Ale dnes v koupelně jsem se podívala do zrcadla. Ale místo ošklivé holky na mě vykoukla hezká slečna. Opravdu nechápu cim toje. Jsem v podstatě pořád stejná jenže ted se sama sobě líbím. Mám ráda svoji barvičku očí, svuj krásnej milej úsměv, moje vlasy... Ale sakra cim to je?


Noc bez drog 2010

14. listopadu 2010 v 0:32 | Já |  Zažila jsem
Tato akce je jeden z nejlepších výmyslů a aakcí školy. Každej se na to hafo moc těší. Ale já sem se letos teda netesila. Nwm ani proč. No ale jasny ze sem sla prece jen musim u vseho byt. Takze linda k nam prisla okolo třetí. Šli sme nakoupit náký sladkosti. Protože mě nic jinýho nezbylo musela sem jit s albertáckou taskou. Jasny pro holku v nasem veku to je trapas atak co.. nezáleží na tom jakou máš tašku ale na tom co si neses v ní. Pak nás cekalo pár hodin upravování a malování a přehlídka na pyžamo.. A pak ke mně přišla jana a pak sme společně šli za tou dlouhou nocí.
Jako první nás čekala přednáška. Jéžiší to ale byla nuda!!! Sem myslela ze jim tam za chvilu zacnu chrapat. No ale nezacala a i tak sme to prezili. Potom jsme řešili kam tedy pujdem. Prolítli sme to celkem rychle a naše 1, zastávka byla ve věštírně. No.. tak rekla mi ze mě bude někdo pomlouvat a ze ete neco získám. A ete neco ae uz nwm. Už nwm jak to bylo poporade ae byli sme i v baru a dali sme si 2x sex with hury. Nejvíc bylo to řešení kdo to objedná :D. Pak jsme se mrkli na deskové hry a hráli sme želvy. Tky dobrý. Pak sme se šly najíst. Celou dobu snama chodila Monča. Fajn nic proti ae proste... no nrste. Pak sme sly na karaoke a monika jako zázrakem zmizela. Neresili sme to a upa sme si uzivaly u pisnicek. Pak když jsme vyšly, monča na nás čekala takze nic :P.
Po jídle není nic lepšího nez zajít do čajovny a taky sme šly., Ztrávili sme tam trictvrte hodiny. ylo to fajn. A když už sme měli tak vseckko celkem projitý, šly sme do tridy. Já nwm co to se mnou bylo. Sem se jaksi dostala do náladičky. Sem Sama prosila o viagru. Pak když si z neho delaly holky srandu ze se dívá na porno tak já tak na neho ,, Hj ae máš ta zapotrbí? Jako já ti nestačim?" A v noci sem po něm chtela kondkom.. radsi necu vedet co si omě myslí.
A ted na záver dííízzzzaaaa!!! No nebyla letos zas tak uzasna... Málo lidi a 3 plouzáky... Kdyz uz sme unich takze moje zázitky: 1. polovinu 1.ho plouzáku se pro mě nic nedelo. Tak sem tancila s kamoškoou jako jentak ze srandy. No a pak pro mě prisel adamruza. Je o hlavu mensi nez já a o trídu mldsi. 2 a pul vteřiny sem přemyslela jak rict ne ae pak sem to vzdala a rekla jo. Tak ok. 2. ploužák nikdo pro mě nepřišel a pro mě uz tam nikdo nebyl takze nic. No a 3.... Sam tam byl jen na rychli. Chtel odejit ae sem ho prekecala, no , spis mozna vyhecovala aby zustal. Pak zacal hrat lpuzak a on chtel odejit. V DUCHU sem si rekla ,, Hj tvl to ne... Já si cu zatancovat s nekym ,normalnim' , sakra nechod já sem tady! " No aon si pro mě fakt přišel :D :D :D.. hafo úlet.
Pak se šlo spinkat. Jenže pruser!! U lukaše se našla vodka. No samozřejmě do 3 minut to ví celá škola a všichni si předávali toto drama z ust do ust. Baly sme se aby nesel domu... nešel.
S holkama sme si planovali ze budem hrat s kukama falšku. Rádi bychom ale nakonec to dopadlo tak ze se knim nasrala svetlana a kdyz sme tam chteli jit rekli ze nemuzem. Takze u nas v okruhu byla nálada zkažená. Sem sla za barčou jestli to neni u nich lepši. No tky nic moc. Hned pred ni lezel ruza a tejky. Dopadlo to tak ze já eliška barča renča ruza a tejky sme hráli falšku spolu. No Takze víceméně pohoda.. ale na na pusy ale na otazky. Hj.. ze pre bara na tejkyho jeslti se mu líbím ne a on na to ze pre: ,, No... kdybych te neznal a potkal treba naulici... tak jo ae jako jinak ne. " :D No to sem teda nepochopila ae budiž. Apak mě ruza rekl ze se semnou bre kecá. Sme se totiž museli bavit trictvrte hody jednou a dnes mi to rekl. Téda:O já zasnu :O já ze se umim bavit s klukem? Hmm... hafo.. to bylo asi tim ze sem obstarala vetsinu témat :)
No a pak prisla uctelka a vsecky nas servala. Bezva.... Stejne sme ju neposlechly ae flašku sme uz nehrali. Sem byla u barči a jen tak sme kecali. Pak mi tejky pucil mobil. No a mě samozrejme nenapadlo nic lepšího nez si poslat sms. Tak já sem napsala: Stýzká se mi po tobě. A odeslala to nejeho oblíbené číla. Takze jeho: Matce a kámošum. Pak prisla ucitelka a nák se jí podarilo uspat polovinu trídy. tak sem sla za janou, lindou , samem, terkou, rencou, eliškou atd... Sme se lechtali s lindou takze hrozne chichichichichichi. A pak sem se prisrala k janě a samovi a ell na falšku.
No takze ph. Toto bylo naukoly. Muj 1. byl: Bez za tejkam, vzbut ho a rekni mu ze je pul parý ráno. No taksmem sla.. A tak to slo dal.. Byly tam hafo ukoly. Nekterý.. že jak sam vzdycky vlez si pod koberec a pak pod koberec vlez si :D Nb utíkej po schodech a rvi: Je mi zima a mám hlad, je mi zima a mám hlad... Nb: Bě a pijn tak dlouho vodu z kouhotku dokud budes moct. Atd. Takhle to bylo az skoro k ránu. A pak slyšíme elišku: Jsem blec, jsem blbec, jsem blbec, jsem blbec... Apak linda na nu: Krávo a ona : Krávo... Ona mluvila ze spaní :D
K ránu mě sam začal stvat. Sem do neho zacala pichat flaskou. Když uz bylo skoro svtělo, zahájili sme polštářovou bitku.
Potom byl oficiální budíček. Byla sem mrtvá díky nespavosti. Uklidili sme trídní bordel a šourali se domu.
Tato noc bez drog nebyla nic moc ale i přesto to bylo fajn :)
nocbez drog

Doznání

9. listopadu 2010 v 20:44 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Takže.. chci se přiznat abych mohla dobre spát... V poslední dobe sem vadná .. a spatna .. takze! Přiznávám se že jsem pomlouvala! Polouvala sem tyto lidi: Tomkovou, Kinclovou, mozna Círovou, Sama, Šidlu, a bohuzel i Terku...
Je mi to líto... pomluvy jsou příšerná věc a až příště budu zavádět téma musím si pořádně rozmyslet co budu a okom říkat.
Další špatné věci.. Neučím se. Jo to asi víc lidí jenže mě na tom záleží.
A další: Nerada přiznávám svou chybu... Takze ted chci zacít .. Doufám že zítra se probudím s čistým štítem a bude vše wph... =)
co myslíte? :)

odpust mi!

Je mě sqele!!!

9. listopadu 2010 v 20:33 | Já |  Skládám rýmy
Jooo je mě sqele,
tak at vsichni mrzouti táhnou do prdele,
joo je mi víc nez faaajn,
dobrá nalda je ten nejlepší ráj.
komu záleží na mích chybách,
když se máme každý rád.
je mě výjmečně sqele,
tak bsichni co mi to chcete zkazit bezte do háje!
já sem ale popleta,
já sem dneska ale ujetá,
zítra pudu do školy.. acha jak to je úžasné,
nejsem marody.. ach jak je to překrásné.
Nasadíme růžové brýle,
však to znáte,
toto je naše chvíle,
jak vzlétnou co nejdále,
dobrá se špatnou se střídá,
je to život, je to trampolína!
donbrá nálada

Kurva?

8. listopadu 2010 v 18:44 | Já |  Hodně přemýšlím
No já sem holka jak asi víte... No a nepatřím mezi ty slusnačky to mě ani nehne. Mám ráda velký výstřihy, uplý věci a miluju (ikdyž zádný nemám) potpadky. Mám ráda trendy věci a být holka si uzívám. Uzívám si malování a vůně. Miluju holčičárny a ikdyž to na většinu lidí nepusobí mám rada sladárny. No a nemluvím zrovna slusne... No jenze tad si tak říkám... nepusobím náhodou jako kurva???
kurva

Už nikdy mi neříkej...

8. listopadu 2010 v 8:23 | Já |  Co se jinam nacpat nedalo
Muzu byt jakákkoliv.... Zlá, závistivá , špatná... ale už mi nikdy neříkejte ý´že jsem LÍNÁ!!!! Protože toto je jedna z vloastností co fakt nejsem!!! Mám skoro furt trenaly na vsechny chodim, od dreva bydlime s janou nejdal ae vzdycky prindem a ona nb ete lepsí oni mi pak reknou že sem líná!!! Já na ti seru!
lenoch