.

Duben 2010

Hostýn

7. dubna 2010 v 10:56 | Já |  Zažila jsem
Byli krásné Velikonoce. Ve čtvrtek sem přijela k tetě Haně která má 4 adoptované děti. Tato rodinka je moc fajn proto tam ráda jezdím. Sou velmi akčí a na každou akci mě když tak pozvou. I tentokrát se konala taková akce. Měla sem tam být já, Verča, Míša, Věra, Hanka, Esty a Jolča.Jo jo... byl to super týden. Protože se neclezu tetě do auta tak sem jela s Věrou a Verčoú vlakem. Joo to vám byla ae prčáá =).  Protože byly blbý spoje museli sme jet vlakem a pak dalsím as pak prestoupit na autobus. 1. cesta byla kratší a rychlajší poněvadž sme jeli rychlíkem. 2. cesta vlakem nebyla uz taková sradna a já sem se natáhla pres sedadla a dospávala tuto rusnou noc. Jelo se asi hodinu. Pak sme museli najít autobus. Jo kéž by to byl přímo u vlaku to by byla jiná jenře bohužel.. naštěstí sme to našly rychle. Né že by bylo kdo ví jak krásně ale když sme uz byli skoro tam tak sme mohli videt jak se krajina kochá svou sněhovou peřinou. Já sem na to nebyla připravená a Věra? Tam měla sandále =D. No ale přežili sme. Byly sme na mši. Měla mít původně 7 kázání ale NAŠTĚSTÍ to zmenšili na 5.  No a to vám musím říct .. taskovej trapas!!! no abyste rozumněli: tak jako tak klečíme a máme se modlit když v tom se mi ce desne ale upa desne zakaslat.. No tak to pokusimm potlačit a najednouj takový jako když frne kůň přes celej kostel... no to je ještě wph ale teď si máme jako podávat rucea dávat si ten pokoj ne a já sem tky podávala rucejenže ted sem nevedela jestli se klečí nb né tak sem z toho byla celá špatná a proste sem to musela resit s kamoškama vedle mě a pořád sem seš rozhlížela a když kamošky ztak na mě: Kiki haloo koukni se ta´m sakra!" No tak se ohlídnu a helemese tam stojí nákej děda s naprazenou rukou! A já jen:,, Jééé ... prominte já sem si váás nevšimla...." Se na mě tak divne díval.. No dozvedela sem se že tam stál dobrou minutu. Tak a ted teda chvalozpěv!TTak oteveřeme knížku a zpíváme a tak se na nás ty lidi tak nák divne dívají... no nakonec zjistíme že zpíváme upa něco jinýho =D. Do toho Věra mručí a já pištím. No myslím že na násd ty lidi jen tak nezapomenou! Pak večer na pokoji a je desný ticho tak se rozhodnu že jim budu vyprávět svojii romAntiku. Dělal sem to jak nejlíp sem uměla ale co že na to holky? Umírali smíchy! Jako!!! Já za to nemůzu a tak si delala Věra prdel: Tak a ted si představ že ti to  triko fakt hodí a ty na něj zavoláš: HEY! NJeste si nerekl že hezky vonííí!" Tak sme se všeci rehtaly až sme ztoho usnuli! Dalsí den byl wph...prosli sme si stánky, poslouchali sme písničky al enejvíc se mi z celýho den líbila akce a neb: Zaspi Sojku! xD Sojka j paní kerá není moc oblíbená mezi námi. Task sem lehli a dělali sem že spíme a vymyslely sme si hymnu:

Sbohem Sojko neh nás být,
Neh nás být, bude klid,
žádnej pláč už nespraví,
ty tvý nohy vtíravý!!!
Já tě vážně nemám rád,
Tak na tebe budu řvát,
Nejseš žádnej ideál,
Tak běž srat zas o dům dál.

No.. je to poněkud hanlivé...
Další den sem si neuzila poněvadž mi bylo blbě. Motala se mi hlava a vzracela sem.... No nic noo na apríla si vymyslím príste neco jinýho =(.
A helemese.. víkend rychle uběhla a je tu pondělí kdy deme všeci domů. Njn.. nece se mi ale co muzu dělat? Vše je OK ale nesnáším uklízení!! =@!!! No a dnska ho bylo fakkt hodně! Vše proběhlo wph až na to odporné loučení co tky tak nesnáším. když se dojelo k tetě tak se nic zvláštního nedelo. Dalš den sem jela domu a e pred tím než sem odjela takk sem navstívila babičku kerou sem rok nevidela tak to bylo takový divný. No ale toto je článek o Hostýně a tak moje malé shrnutí: TOTO BYL SUPER TÝÝÝÝÝÝÝDEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!